minecraft

MINECRAFT DOWNLOAD – POBIERZ PEŁNĄ WERSJĘ GRY ZA DARMO

MINECRAFT DOWNLOAD:

Minecraft, gra, która zawróciła w głowach dziesiątkom milionom osób, dzięki swojej grywalności i swobodzie poruszania się w świecie, a o dziwo nie grafice. Ponieważ grafika w Minecraft nie odbiega od grafiki jakiej mogliśmy uzyskać na pentium 2, a nawet jeszcze 1. Ale wszystko po kolei, może najpierw o czym jest ta gra i jakim cudem zdobyła taką rzeszę fanów wokół siebie.

Minecraft jest to gra gdzie odkrywamy, eksplorujemy, budujemy, oraz musimy przetrwać w trudnych warunkach z tego co sami albo wybudowaliśmy, albo znaleźliśmy.

Na początku gry Minecraft, znajdujemy się w wielkim środowisku, składającego się z bloków sześciennych, co zrobimy z nimi i jak je wykorzystamy, zależy tylko od nas i od naszej wyobraźni. Jest to gra, która rozwija nasze abstrakcyjne myślenie, wspomaga kreatywność, bo to jest właśnie tego typu gra, aby w nią grać trzeba mieć pomysły i je konsekwentnie realizować, Minecraft nie jest dla tych, którzy wolą np bezmyślną, prostą nawalankę, to gra dla ludźmi z pomysłami, jakimiś ideami. W Minecraft zmagamy się z życiem pomiędzy tysiącami kwadratów, z których możemy zdobyć, jedzenie, materiały budowlane, czy też broń.

Tak broń, ponieważ jest nam ona potrzebna do rozprawiania się z nocnymi istotami podziemia, których nieustannie trzeba odbijać ataki. Jest to gra strasznie wciągająca i na prawdę potrafi ona uzależnić od tego typu rozgrywki. Na start nie dostajemy niczego, to my sami musimy sobie znaleźć jakieś przystępne miejsce, na postawienie własnego sobie domu. Tak, aby był bezpiecznie usytuowany z dala od niebezpieczeństw. Aby to zrobić, trzeba nazbierać najpierw drewno, które możemy ściąć własnymi pięściami, które następnie możemy przerobić za pomocą menu craftowania na potrzebny nam materiał do budowy, czy też jakieś niezbędne proste narzędzie.

MINECRAFT JAK POBRAĆ PEŁNĄ WERSJĘ :

W taki o to sposób, zaczynami posiadać proste miecze, kilofy, łopaty, które ułatwiają nam, albo może umożliwiają nam koegzystować w tym wirtualnym klockowym świecie. Za pomocą tych prostych narzędzi, możemy pozyskiwać surowce takie jak skała, które możemy przetworzyć na trwalsze narzędzia, którymi możemy wydobywać już trwalsze rudy, które po przetopieniu w odpowiednim piecu, który musimy zbudować wcześniej i zaopatrzyć w opał, czyli węgiel, który również trzeba wcześniej pozyskać, mamy możliwość stworzenia na prawdę trwałej broni, czy też narzędzi.

Innymi rzeczami jakie można pozyskać, możemy uzyskać od zwierząt, które się w świecie Minecraft przewijają, są to między innymi krowy, świnie, owce, czy też kurczaki, to właśnie z nich pozyskamy mięso, które przywraca nam punkty życia, ecz także możemy robić skóry ze zwierząt i dostawać pióra, np od kurczaka. Jednak bardzo ważną informacją, a raczej przestrogą przy eksplorowaniu tego kwadratowego świata jest rozwaga w stąpaniu po różnych lokacjach, ponieważ, łatwo możemy wpaść w jakąś dziurę, jakąś wyrwę, czy też szczeliną, albo natknąć się na wrogo nastawioną jednostkę do nas, a już głupotą było by całe te pozyskane materiały, surowce tak po prostu stracić.

ŚCIĄGNIJ ZA DARMO GRĘ MINECRAFT:

Głównym naszym przeciwnikiem w świecie Minecraft jest noc, a raczej stwory, jakie się podczas niej pojawiają, a występują potwory przeróżne, od zombie po pająku, na tajemniczych Endermanach kończąc, z którymi nawiązanie z nimi kontaktu wzrokowego kończy się zawsze atakiem na nas. Dlatego w tym universum, ważne, aby mieć gdzie przeczekać noc, w jakimś wygodnym i ciepłym miejscu, aby wszystkie potwory z chwilą pojawienia się wschodu słońca, czmychły z powrotem do swoich mrocznych i ciemnych jam.

Ważne również jest, gdy już musimy przechadzać się po okolicy, lub szukać potrzebnego nam surowca, na naszej ścieżce ustawić pochodnie, które wyznaczą granicę mrocznym potworom, również swoje własne 4 ściany, przydało by się oświetlić by skutecznie odstraszać od siebie nie proszonych gości.

Istnieje jeszcze możliwość stawienia im czoła, ale do tego potrzebne nam wytworzone wcześniej bronie, czyli np łuk ze strzałami, tarcza wykonana ze skór zwierząt, czy też walka wręcz, czyli wszelakie miecze, lub jakieś bardziej zaawansowane bronie z trwalszego materiału niż np drewno. A gdy już mamy wybudowany swój własny kącik i dość surowców, to możemy budować wszystko co nam tylko do głowy przyjdzie, możemy zrobić sobie swój własny mini paryż, stawiając po środku jakiś dolin swoją własną replikę wieży eiffel. albo gdy mamy odpowiednią dużą równinę, wybudować sobie stadion i poczuć się jak na mistrzostwach świata w piłce nożnej, a gdy jesteśmy panami mroku, możemy stworzyć upiorny zamek, który będzie odstraszał swoją wielkością i upiornością i mrocznym klimatem. Tak na prawdę możliwości w grze Minecraft są nieograniczone i niezliczone.

W Minecraft istnieje również inna rzeczywistość, lecz do której ciężko się dostać, by tam trafić najpierw trzeba zdobyć odpowiednią ilość materiałów, która służy swego rodzaju jako przepustka, do tamtego świata, lecz aby to uczynić trzeba najpierw te surowce zdobyć, a mówiąc zdobyć mam na myśle oczywiście pokonanie niezliczonej ilości wrogów, których trzeba pokonać aby dostać od nich dany surowiec, dlatego może nam zająć to na prawdę sporo czasu. Jeżeli już tego dokonamy musimy znaleźć w swoim wirtualnym świecie.

ZAGRAJ W GRĘ MINECRAFT

Minecraft, ukrytą gdzieś fortecę, w której aktywujemy portal, aby przejść do innego świata poprzez danie właśnie tych wcześniej zdobytych materiałów od pokonanych naszych wrogów. Po przedostaniu się do tego innego świata znajdziemy się w dziwnym miejscu, gdzie wyspy pływają, są wielkie, wysokie wieże i oczywiście pełno wspomnianych wcześniej Endermanów, od których pozyskiwaliśmy surowce, aby się tu dostać.

Jeśli natomiast będziemy ostrożni i będziemy mieli szczęście spotkamy smoka, czyli Endersmoka i jeżeli nam szczęście dopiszę, przeżyjemy z nim starcie.

Jednak świat Minecraft to nie tylko świat prymitywnych narzędzi, czy prostych materiałów budowlanych, możemy też pozyskiwać specjalne materiały tzw. Redstone, które służą nam do budowaniu obwodów elektrycznych.

Za pomocą, których możemy połączyć różne urządzenia według własnych potrzeb. Można z nich zrobić proste schematy pomocnicze, czyli np maszyne, czy też systemy do zbieraniu nam zasianego wcześniej zboża, po bardziej skomplikowane, na miarę urządzeń wykorzystywanych w prawdziwych procesorach w komputerach, także możliwości są na prawdę nie ograniczone.

Intuicyjność to to co cechuję grę Minecraft, nie posiadamy żadnych scenariuszy jak ma się potoczyć gra, to zupełnie inny wymiar rozrywki, w której to my jesteśmy panami własnego losu i to jak żywot w świecie Minecraft się potoczy, zależy od nas i tylko od nas.

Gra Minecraft, tak na prawdę nie ma żadnego limitu wiekowego, super rozrywką mogą się cieszyć najmłodsi jak i trochę starsi, a nawet najstarsi, ponieważ gra wymaga od nas logicznego myślenia. Dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Jak wspominałem gra Minecraft jakością grafiki wcale nie powala, ani nie zachwyca, ale tu tak na prawdę w tej grze mało jest to ważne, wystarczy pograć trochę w tą wspaniałą nieliniową grę by nie dość nie dostrzegać niedociągnięć w kwestii grafiki jak i dźwięku, ponieważ w grze Minecraft występują proste, nieskomplikowane dźwięki, które z łatwością możemy od siebie odróżnić, to docenimy, a nawet zobaczymy piękno jakie skrywa ta ciekawa i rewolucyjna gra.

MINECRAFT TO GRA DLA KAŻDEGO I W KAŻDYM WIEKU, KTÓRA STAWIA NA KREATYWNOŚĆ I POMYSŁOWOŚĆ GRACZA, DAJĄC MU WRĘCZ NIEOGRANICZONE POLE DO POPISU W TWORZENIU BUDOWLI I ISTNIENIA W TYM SZEŚCIENNYM, PRZESTRZENNYM ŚWIECIE.

DLATEGO ZACZNIJ GRAĆ W MINECRAFT JUŻ TERAZ I DOWIEDZ SIĘ DLACZEGO WCIĄGNĘŁA W WIR KWADRATÓW DZIESIĄTKI MILIONÓW GRACZY.