Heroes of Might and Magic 3 Download – pobierz pełną wersję gry za darmo

HEROES OF MIGHT AND MAGIC 3 DOWNLOAD :

Heroes of Might and Magic 3 – trudno opisać o tej grze coś więcej niż tylko wspaniała, niesamowita, kultowa, rewolucyjna. Heroes of Might and Magic 3 to najlepsze gra z serii Heroes, mimo iż wyszła jeszcze 4 jak i 5, które posiadają lepszą grafikę, przykładowo Heroes 5 jest już w technologii 3D, a mimo to nie dorasta do pięt pod względem grywalności do Heroes of Might nad Magic 3 i nie sądzę by którejś z gier strategicznych, czy też turowych się tu udało, ponieważ mimo iż ta gra ma już 20 lat, to i tak zrzesza co raz więcej  fanów na całym świecie, do dzisiaj bujnie się rozwija, wydawane są dodatki.

Gracze także sami je tworzą, budują nowe mapy, scenariusze i je udostępniają do pobrania. To gra, która ciągle żyje i będzie żyła, ponieważ posiada niezliczoną ilość fanów tej serii, a raczej samej gry Heroes of Might and Magic 3. Dlatego tak dużo osób chce pobrać Heroes of Might and Magic 3. Każdy kto kiedyś grał w Heroes II z niecierpliwością czekał na trójkę.

Która okazała się fenomenem gier RPG i stała się legendą. Heroes of Might and Magic 3 jest o wiele bardziej rozbudowaną grą w stosunku do poprzedniczki cipki i to w każdym aspekcie gry, scenariusze zyskały na długości i złożonoście, mapy zostało bardzo powiększone i urozmaicone, bohaterowie zostali ulepszeni, przez co na nowo musimy je po kolei odkrywać.

ŚCIĄGNIJ PEŁNĄ WERSJĘ HEROES OF MIGHT AND MAGIC 3 :

Umiejętności zostały rozszerzone, pojawiły się nowe artefakty, nowe możliwości, właściwie cały system rozgrywki został o wiele powiększony i ulepszony, nie tracąc na tym sensu gry i grywalności, a wręcz przeciwnie, zyskując większy realizm i mechanikę gry. Pobierz Heroes of Might and Magic 3, dlatego ponieważ jest to wspaniała, wciągająca gra.

To chyba jej największy minus dla nie których, a mianowicie czasochłonność, ponieważ ta świetna gra nie da Wam odejść od swojego PC-eta przez długie, długie godziny i gwarantuję, że można nad nią zarwać kilka nocek, to gra, która nie nudzi się po miesiącu gry, tak jak większość tytułów.

To gra na długie miesiące, lata, a nawet dekady, zresztą sam fakt że trwa już 15 lat, ponieważ została wydana w 1999 roku w lutym, w Polsce była w czerwcu i się cały czas nieustająco rozwija i rozrasta. Świetna ścieżka dźwiękowa,  nadaje bardziej mroczny i tajemniczy klimat w stosunku do poprzedniczki, Heroes II.

Porzucenie kolorowych, pastelowych kolorów w grze uczyniło grę bardziej realistyczną i mroczną, ciemną, ale tu właśnie o taki klimat chodzi, ponieważ absurdem jest aby jakiś barbarzyńca z wielkim mieczem podróżował sobie wokół kolorowych pól i łąk.

Zamiast tego otrzymaliśmy ciemniejsze kolory, bagna itp. Co jest strzałem w dziesiątkę i twórcy gry Heroes of Might and Magic 3 zasługują na oklaski. poprzez wyciągnięcie wniosków z poprzednich wersji.

W grze Heroes of Might nad Magic 3 znowu, tak jak w poprzednich wersjach walczymy o Erathie, która tonie w krwi grzeszników.  Każdą postać w grze cechują inne zdolności, posiadają inne umiejętności, pasek życia, many, czy też siły, zwinności.

Są po prostu inne, mają inny współczynnik zdobywania leveli. Możemy swoją postać dowolnie ulepszać, unowocześniać broń, sprzęt jaki nosi przy sobie nasz bohater.

Co ciekawe gra Heroes of Might and Magic 3 została wydana w tym samym roku co gra także już kultowa StarCraft, gdzie myślano, że gra turowa jaką jest Heroes 3 nie da rady z poradzeniem sobie z dynamiką taką jaka jest w grze StarCraft.

POBIERZ CAŁKOWICIE ZA DARMO HEROES OF MIGHT AND MAGIC 3:

Okazało się, że Ci którzy tak myśleli byli w błędzie i to bardzo dużym. Mimo iż to gra turowa, to emocji przy niej nie zabraknie tych pozytywnych jak i tych negatywnych, będziemy się mogli trochę postresować, potrzymać w napięciu, więc jest to jeszcze raz podkreślę wspaniała gra, dlatego musisz pobrać Heroes of Might and Magic 3.

Największym atutem Heroes of Might and Magic 3 jest możliwość eksploracji tak rozległego i pełnego zakątków, tajemnic świata, mamy mnóstwo misji poboczny, ogrom znajdziek, dziesiątki nowych artefaktów i przeróżnych obiektów, a to dopiero tak na prawdę początek ponieważ gra Heroes of Might and Magic 3 oferuje nam znacznie, ale to znacznie więcej.

W Heroes of Might and Magic 3 mamy do czynienia z podziemiami, co dodatkowo powiększa obszar mapy nawet o całą jej powierzchnie, czyli kiedy walczymy, lub eksplorujemy mapę wielkości XL, również pod ziemią będziemy mieć taki obszar do zbadania.

Czy gra straciła swoją grywalność na polu bitwy ? Właśnie jest wręcz przeciwnie gra Heroes of Might and Magic 3 zyskała dużo na zróżnicowaniu jednostek wrogich, ponieważ inne jednostki czują się dobrze na powierzchni a inne w podziemiach. Wreszcie gra pozbyła się mankamentu, który dotyczył w poprzedniej części Heroesów, tzw braku balansu.

W grze każdy zamek, obiekty posiadają swoje własne indywidualne cechy, dlatego nad każdym zamkiem możemy debatować o jego wadach jak i zaletach, ponieważ jeden z zamków będzie się dobrze bronił, a słabo atakował najeźdźców natomiast inny.

Oczywiście jak wspominałem ścieżka dźwiękowa to coś co zachwyca w grze Heroes of Might and Magic 3, ale nie chodzi tu tylko o podkład muzyczny, dopracowane zostały odgłosy środowiska, otoczenia, jednostek, które są unikalne i dopasowane do danego typu jednostki. Gdy coś odkryjemy, gdy rzucimy czar, zaklęcie również usłyszymy unikalne odgłosy, tak aby oddać klimat całej tej rozgrywki.

Różnorodność muzyki jaką posiada Heroes of Might and Magic 3 jest niezliczona, każde miasto, obszar, bitwy, krajobrazy mają swoją unikalną ścieżkę dźwiękową, dlatego można godzinami się wsłuchiwać w poszczególne utwory.

Pewną zaletą jest to, że wszystkie dźwięki otoczenia czy też podkład muzyczny możemy sobie zapisać w postaci plików mp3, ponieważ twórcy udostępnili nam taką możliwość, co na tamte czasy było na prawdę wielkim krokiem i postępem.

Ścieżka dźwiękowa w grze Heroes of Might and Magic 3 odgrywa bardzo dużą rolę, nawet gdyby cała rozgrywka, oprawa graficzna itp nie zachwycała w grze Heroes of Might and Magic 3, to myślę, że sama oprawa dźwiękowa by wyniosła i udźwignęła ten tytuł.

W grze Heroes of Might and Magic 3 dostaliśmy możliwośc gry wieloosobowej, który ten dodatek został ulepszony w stosunku do poprzedniej wersji gry. Mamy możliwość sami tworzenia map, scenariuszy, tak jak to było możliwe w Heroes II, jednakże i on stał się prostszy, bardziej intuicyjny, przez co jest to samą zabawą takie tworzenie.

Jest to gra bezbłędna wręcz, nie posiadająca wcale mankamentów, to najbardziej dopracowana gra w  historii, Heroes of Might and Magic 3 to gra, która jest ponad czasowa i wiecznie żywa, to gra, która nieustannie non stop się rozwija i zrzesza kolejne dziesiątki tysięcy fanów. Dlatego ściągnij Heroes of Might and Magic 3 już teraz i ciesz się tą ponad czasową grą !