Gothic 3 Download – pobierz pełną wersję gry

GOTHIC 3 DOWNLOAD:

Gothic 3 – seria Gothic zaczynała się skromnie, twórcy na pierwsze części Gothica mieli nie wielkie fundusze i zarządzało nim parę osób, po mały sukcesie Gothic wydana została gra Gothic II, która już zyskała mnóstwo fanów z całego świata, nawet Ci co nie mieli styczności z grą z serii Gothic, zaczęli w nią grać tym samym ciekawić się jak wyglądała część 1, która także zyskała w ten sposób na popularności.

Dlatego nie może nikogo dziwić fakt, że Gothic 3 to był fenomen na skalę światową i po dziś dzień gracze chętnie wracają do tego tytułu, do tego rodzaju gier. Gothic 3 pobierz.

Twórcy gry Gothic 3 dali graczom wielki świat wirtualnej rozgrywki, o wiele większy niż to miało miejsce w poprzednich częściach, wszystko stało się większe, bardziej rozległe, rozszerzone, przez co można było eksplorować tereny godzinami, a świat daje wrażenie, jakby nigdy się nie kończył .

W tej częście Gothica, czyli w Gothic 3 download, przemierzamy królestwo Myrtany, gdzie pokojowe czasy skończyły się wraz z opanowaniem ziem przez orków, którymi kieruje potężny przywódca.

Niszczą wioski, grabią wszystko co im wpadnie do ich ohydnych łap, zabijają ludzi, sieją zniszczenie i zamęt wszędzie tam, gdzie tylko się pojawią. I właśnie w tych okropnych czasach zaczynamy swą przygodę naszym bohaterem w grze Gothic 3. Gracz posiada wolną wolę, po której stronie się opowiedzieć, czy po stronie najeźdźców i dołączając do nich, czy też można postawić się za bezbronnymi, niewinnymi ludźmi, to jak roztrzygnie się ta gra zależy tylko od nas i naszego bezimiennego bohatera.

GOTHIC 3 PEŁNA WERSJA DO POBRANIA:

Na początek przybywamy, wraz kilkoma towarzyszami na brzeg Myrtany i rozglądamy się po okolicy. Trafiamy do pierwszej lepszej wioski, tam mordujemy pozostałości armii orków, rozmawiamy z paroma osobami, które ledwo co przeżyły napaść orków i zapoznajemy się z tym co nam one mówią. Natychmiast dociera do nas, że nastały mroczne czasy i nie jest dobrze, dlatego myślimy aby coś z tym wszystkim zrobić i przywrócić pokój na świecie.

Błądząc po osadach wieśniaków nie zauważamy jak ładny jest wirtualny świat w grze Gothic 3, co prawda dostrzegamy dużo szczegółów, poprawioną animację czy też twarze ludzi, pewne obiekty architektoniczne, jednak dopiero po wyjściu na świeże powietrze, za mury i ogrodzenia dostrzegamy jak doskonała grafika jest w grze Gothic 3, z jakim rozmachem panorama została zrobiona, piękne zachody, wschody słońca, obiekty za mgłą w oddali, piękno natury w każdym calu, po prostu cud, miód malina.

Gra Gothic 3 posiada mnóstwo efektów specjalnych, realistyczną falującą wodę, zmiany pogody itp itp.

Kiedy już nadziwimy się wspaniałą grafiką, tymi pięknymi teksturami, możemy zacząć się dowiadywać o co w tym wszystkim chodzi, dlatego wraz ze swoimi towarzyszami wyruszamy do obozu rebeliantów, gdzie garstka osób sprzeciwiła się okropnymi rządami potężnego władcy i chcą przywrócić spokój krainie Myrtani.

Jako, że droga wiedzie przez las, będziemy musieli już walczyć ze stworzeniami będącymi nam na drodze w drodze do obozu. Jednakże nasz bezimienny posiada szereg zdolności i umie się posługiwać bronią, dlatego nie będzie miał problemu z pokonaniem nieco słabszych jednostek.

Gdy już dotrzemy do obozu rebeliantów, tam dowiadujemy się o sytuacji jaka panuję w Myrtanie i już na samym początku otrzymamy szereg zadań i misji.

Ci którzy grali w poprzednie wersji gry Gothic szybciej załapią nowe możliwości postaci ich zdolności i szybciej poznają lokację, przez łatwiej będzie im znaleźć dla siebie odpowiednie, pasujące im zadanie, natomiast Ci, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z tą serią gier, będą mieli nawet spore problemy z ogarnięciem wszystkiego na raz, ponieważ gra Gothic 3 od momentu naszego pojawienia się w obozie dla rebeliantów, nabiera co raz to szybszego tempa, karmiąc nas stronami informacji o różnych rzeczach, twórcy wrzucają graczy od razu na głęboką wodę i każą radzić sobie samemu w tym wielkim wirtualnym świecie.

DOWIEDZ SIĘ JAK ŚCIĄGNĄĆ ZA DARMO GOTHIC 3:

Starzy wyjadacze tej serii gier w Gothic 3 muszą się przyzwyczaić jedynie do nowego interfejsu użytkownika, czyli inaczej rozmieszczone różne najpotrzebniejsze, najbardziej używane ikony, czy też funkcje, zostało to bardzo uproszczone, co wyszło na dobre twórcom gry.

Został zmieniony również system walki, który także został uproszczony, jednak w mojej opinii trochę nawet za bardzo, ponieważ nie możemy panować aż tak bardzo nad kontrolą, kolejnością ciosów jak to miało miejsce w poprzedniej odsłonie gry Gothic, natomiast twórcy postanowili zrobić coś na podobieństwo ataków w Diablo.

Dlatego wydaję mi się, iż to powinno się zmienić w następnej części Gothic, by dać graczowi pełną władze nad zadawanymi ciosami.

Po obadaniu wszystkich nowinek i zapoznaniu się ze zmianami jakie nastąpiły, możemy zająć się właściwą rozgrywką, czyli możemy odkrywać o co chodzi w fabule gry i na czym to tak na prawdę polega.

Oczywiście oprócz, głównej fabuły, mamy również dziesiątki misji i zadań pobocznych, które możemy według własnej woli wypełniać lub też nie, co daje nam kilkanaście ładnych dodatkowych godzin gry w Gothic 3.

Jednakże warto je wykonywać, bowiem za każde wypełnione pomyślnie zadanie dostajemy jakże cenne punkty doświadczenia, które niewątpliwie nam się przydadzą przy odkrywaniu głównego wątku i zdobywaniu co raz to nowych umiejętności i ekwipunku, dzięki którym zdobywamy wyższe levele, które umożliwiają nam ulepszyć pod jakimś względem naszego herosa.

Możemy szkolić się w patroszeniu zwierząt, pozyskując od nich cenne przedmioty, a raczej uczyć się ich wyrabiać, poprawić się w boju, aby nasze ciosy stały się celniejsze i silniejsze.

Z chwilą gdy nasz bohater staje się co raz to potężniejszy, lepiej wyposażony możemy z większą łatwością eliminować napotkane na drodze stwory. Dlatego tak dużo osób szuka jak ściągnąć pełną wersję Gothic 3.

DO POBRANIA JEST GRA GOTHIC 3:

Gothic 3 opiera się na całkowitej swobodzie dla gracza dając mu pełne pole do popisu jak ma przebiegać nasza rozgrywka w grze Gothic 3, to jak upgraudujemy naszą jednostkę zależy wyłącznie i tylko od nas, to czy sobie poradzi z nowymi napotkanymi wrogami, a w grze Gothic 3 mamy ich tysiące, zależy tylko i wyłącznie od nas. I właśnie ta swoboda wyboru została tak bardzo doceniona przez graczy na całym świecie i głównie dzięki nieliniowej fabule ten tytuł zyskał tylu fanów z prawie wszystkich krajów.

Można, by tu teraz opisywać parę misji jakie nas czekają czy zadania, ale myślę, że odkrywanie ich i ich poznawanie o co chodzi jak co zrobić, to dla gracza sama przyjemność i nie chciałbym tutaj jej jemu odbierać.

W Gothic 3 rozgrywka wygląda niż np w Gothic 2, za każde dobrze wykonanie zadanie dostajemy tzw punkty reputacji od 6 różnych stron konfliktu, od klanów. Dlatego nasz bohater albo my, jeżeli będziemy się utożsamiać z naszym bezimiennym nie należy dla nikogo, a jedynie może dopiero zdobyć uznanie u jednych ze stron, to, która to będzie strona zależy oczywiście tylko od nas.

Podsumowując gra Gothic 3 to wielki otwarty świat z tysiącem możliwości na rozegranie gry. Daje nam pełną swobodę ruchów, poczynań, dlatego właśnie uzyskał tak wielką sławę na całym globie.

Nie czekaj i ściągnij Gothic 3 za darmo już teraz !